zurek mSezon łyżwiarstwa szybkiego rozkręcił się już na dobre. W miniony weekend w Norwegii odbyły się drugie zawody Pucharu Światu. Na torze w Stavanger Polscy panczeniści byli bardzo widoczni. Aż czterokrotnie sięgali po medale. Polki zdobyły złoto w sprincie drużynowym, a na trzecich miejscach plasowali się sprinterzy – indywidualnie Kaja Ziomek i Marek Kania na 500 m oraz męska drużyna. W jej składzie był Damian Żurek z Pilicy Tomaszów.

W Stavanger startowało blisko 400 panczenistów, którzy rywalizowali nie tylko o trofea pucharowe, ale przede wszystkim o kwalifikację do Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w lutym 2022 roku w Pekinie.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty