most mZabytkowy obiekt czeka na renowację od ponad 70 lat. - Wszyscy dookoła mówią, że to inwestycja ważna dla całego regionu, ale nikt nas w tym nie wspiera. Od kilku lat szukamy możliwości sfinansowania tej inwestycji. Mamy nadzieję, że znajdą się na ten cel w "Polskim Ładzie" - mówi Bogdan Kącki, wójt gminy Inowłódz.

Zabytkowa konstrukcja jest już bardzo zniszczona. Z ekspertyzy technicznej, zleconej przez gminę Inowłódz, wynika, że nie ma zagrożenia katastrofą budowlaną. Jednak most się sypie i wygląda coraz gorzej.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty