stacja mNa łamach ostatniego TIT pisaliśmy o wzroście cen na samoobsługowej stacji paliw MZK. Już dzień po ukazaniu się artykułu na ten temat ceny zaczęły się stawać coraz bardziej atrakcyjne. Jak jest teraz?

Stacja miała być kolejną wizytówką miasta i - jak  obiecywał prezydent Marcin Witko - przyczynić się do obniżenia cen paliw w całym Tomaszowie. Faktycznie ceny były atrakcyjne, ale tylko jakiś czas po jej otwarciu. Po kilku miesiącach zrównały się, a bywało też, że na wielu stacjach były niższe. 20 października litr etyliny 95 kosztował 5,85 zł, a oleju napędowego 5,87 zł.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty