puchar m- zapowiada Wiesław Kmiecik, trener kadry narodowej kobiet w panczenach. W najbliższych dniach Arena Lodowa stanie się najważniejszym miejscem na łyżwiarskiej mapie Polski i świata.

W czwartek, 28 października w Tomaszowie rozpoczną się mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie szybkim na dystansach. Na początek do boju ruszą (od godz. 16.00) sprinterki i sprinterzy na 500 m, a następnie panie będą rywalizować na 3000 m, a panowie na 5000 m. - To jest sezon olimpijski, od początku trzeba jeździć na całość. Nie będziemy kalkulować. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony - mówi W. Kmiecik.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty