seniorzyMożna powiedzieć, że w Tomaszowie seniorzy się nie nudzą. Tym razem spotkali się w Miejskim Centrum Kultury Tkacz, gdzie mogli m.in. posłuchać i pośpiewać ballady i piosenki rosyjskie.

Wydarzenie odbyło się w poniedziałek, 25 października w ramach tzw. "Spotkania przy samowarze". Było ono zorganizowane w ramach obchodów Dnia Seniora przez Klub Seniora "Słoneczna Jedynka", który działa przy tomaszowskim MOPS-ie. Podczas wydarzenia wręczony został certyfikat Miejsce Przyjazne Seniorom.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty