smary mDo końca października ma się zakończyć przebudowa drogi powiatowej w Smardzewicach. Drogowcy uwijają się jak w ukropie, żeby zdążyć na czas. Pracują nawet po zmroku. - Na 1 listopada wszystko będzie gotowe - zapewnia Elżbieta Rudzka, dyrektorka Zarządu Dróg Powiatowych.

 Przebudowa ul. Głównej w Smardzewicach (na długości 2,3 km) trwa już prawie pół roku. Drogowcy zakończyli budowę jezdni i zdjęli światła kierujące ruchem wahadłowym. Ostatnia wiążąca warstwa asfaltu już została położona. Wyregulowano również studzienki kanalizacyjne. Jednak trzeba pamiętać, że droga jest ciągle placem budowy.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty