olub mCzy technik opakowalnictwa może pięknie recytować i występować na deskach Teatru Wielkiego? Owszem, może. Przykładem takiego technika, a raczej pani technik, która przez lata pracowała w Wistomie, a teraz zwycięża w konkursach i przeglądach artystycznych, jest tomaszowianka Elżbieta Ołubek.

Ubiegła środa, 6 października była dla Elżbiety Ołubek wyjątkowym dniem. Wystąpiła na deskach Teatru Wielkiego w Łodzi z monodramem "Walerka" na podstawie "Podróży do Buenos Aires" Amanity Muskarii.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty