W Zarządzie Dróg Powiatowych zakończył się przetarg na wykonanie przebudowy chodnika w ciągu ul. Zawadzka na odcinku od ul. Mostowej do ul. Orzeszkowej. Zwycięzca - firma Majster Bruk z Wąwału na realizację zadania będzie miała niespełna trzy miesiące.

Powiat wziął się za remontowanie ciągu ulic Dzieci Polskich i Zawadzkiej. Największą inwestycją jest remont odcinka tej ostatniej ulicy wraz z budową ronda na skrzyżowaniu z ul. Elizy Orzeszkowej. Ostatnio wyłoniono firmę, która dokończy przebudowę Dzieci Polskich, a teraz zakończono przetarg na budowę chodników wzdłuż ul. Zawadzkiej od powstającego ronda do Mostowej.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty