Rozgrywki w klasie okręgowej zbliżają się do końca

W ostatnim czasie drużyny w piotrkowskiej klasie okręgowej miały dużo grania. W środę (3 czerwca) odrabiały 19 kolejkę z końca marca. W weekend miały planową 31 kolejkę, a środę rozegrały mecze 32 kolejki. Piłkarze dwóch klubów z powiatu tomaszowskiego jak zwykle grali w kratkę. Lepiej spisała się Stal Niewiadów, ale nie wyprzedziła w tabeli lokalnego sąsiada z Lubochni.

Zaległe mecze

W klasie okręgowej inauguracja rozgrywek wiosennych zaplanowana była na 20 marca, ale z powodu pandemii koronawirusa została zawieszona.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty