regat m- pod takim hasłem 5 czerwca na Zalewie Sulejowskim odbyły się pierwsze w tym roku w województwie łódzkim regaty żeglarskie.

Ich organizatorami byli Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowych Saily.pl i Port Jachtowy "Maruś". - Na pomysł zorganizowania tej sportowej imprezy wpadliśmy już dawno, ale wydawało się, że sytuacja pandemiczna nam to uniemożliwi. Gdy zdjęto kolejne obostrzenia i uzyskaliśmy licencję Polskiego Związku Żeglarstwa na przeprowadzenie regat, wzięliśmy  się ostro do pracy, bo czasu było niewiele - mówi Robert Grochowalski, współwłaściciel saily.pl. 

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty