mural mW piątek, 7 maja wieczorem w Gminnym Centrum Kultury w Lubochni, zakończono projekt pn. "Stara miłość nie drewnieje".

W październiku ubiegłego roku pisaliśmy na łamach TIT o pomyśle lokalnych animatorów kultury, którzy postanowili wykonać w Lubochni mural. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że obraz miał powstać nie na murowanej ścianie, jak to bywa w przypadku obrazów tworzonych w innych miejscowościach, lecz na deskach starej stodoły, stanowiącej zabudowania gospodarcze miejscowego kościoła, sąsiadującej z nowoczesnym parkiem gminnym.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty