majowka mTak zimnej i smutnej majówki nie było od dawna. Nie dość, że pogoda iście listopadowa, to jeszcze wciąż pandemia i obostrzenia, nie było więc gdzie spędzić miło czasu i wyjechać na dłużej. W mieście odbyły się skromne obchody świąt 2 i 3 maja.

Majówka była inna niż zwykle. Tomaszowianie przeważnie spędzali czas w domach bądź na krótkich wycieczkach, zwłaszcza jednodniowych, bo branża hotelowa i turystyczna jest jeszcze przecież zamknięta. Część wyjazdów i spacerów zresztą całkiem nie wypaliła, bo temperatura była niska i padał deszcz. O tym, że będzie to najzimniejsza majówka od lat, już wcześniej ostrzegali synoptycy.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty