prewencja- Wracam sobie spokojnie rowerem ze sklepu, a tu podjeżdża patrol policji. Wyciągają aparaturę i każą dmuchać. A przecież trzeźwy jestem jak niemowlę - mówi jeden z mieszkańców Smardzewic. - Lepiej wzięliby się za tych młodych piratów i kierowców tirów, ale najłatwiej złapać im najsłabszego - dodaje. Łódzka prewencja co najmniej raz w miesiącu zagląda do naszego powiatu i sypie mandaty za wszystko.

Za peta, za wszystko, za byle co...

W ostatnich dniach na drogach powiatu tomaszowskiego znowu zaroiło się od policji. - Jakaś obława czy co? Aż się przestraszyłem, kiedy zobaczyłem te pędzące radiowozy - mówi jeden z tomaszowian.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty