pilicaJeszcze tylko kilka tygodni i minie rok od czasu ujawnienia olbrzymiego składowiska odpadów zlokalizowanego nad Pilicą. Śmieci nadal leżą niedaleko ujęcia wody pitnej, w bezpośrednim sąsiedztwie strefy wody chronionej. Dlaczego?

Najpierw urzędnicy mieli problem z komunikacją z policją i sądem, nie potrafiąc przez kilka miesięcy zdobyć danych osobowych sprawcy zaśmiecania. Kiedy to się już udało, zostało wszczęte postępowanie administracyjne przeciwko mężczyźnie. Niestety zmarł i pojawił się kolejny "problem".

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty