drzewoMieszkańcy Tomaszowa zwracają uwagę, że pracownicy zakładu energetycznego wycinają duże fragmenty drzew rosnących pod liniami energetycznymi, zamiast przycinać gałęzie. Doprowadzają w ten sposób do niszczenia zieleni. Czy problem da się rozwiązać?

Obowiązek przycięcia gałęzi wrastających w linie energetyczne obciąża właściciela urządzeń energetycznych. Regulujący to przepis kodeksu cywilnego wyraźnie mówi o przycinaniu gałęzi. Często jednak dzieje się tak, że ktoś przyjeżdża z piłą mechaniczną i po prostu ucina połowę drzewa.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty