holandiaGospodarowanie odpadami to temat rzeka. Tomaszowianie narzekają, że odbiór za śmieci jest drogi, a mimo to nie zawsze spełnia oczekiwania. Mieszkająca w Holandii tomaszowianka opowiedziała nam, ile to kosztuje i jak wygląda w tym kraju.

Mówi się, że ponad 90% Holendrów segreguje odpady i potrzebę takich proekologicznych działań propaguje już u maluchów. Rozwiniętą jest tam także sieć PSZOK-ów. Holandia znajduje się w czołówce państw europejskich, które deponują na składowiskach najmniej, jedynie 2% odpadów.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty