zalew mZima na Zalewie Sulejowskim

Lód na Zalewie Sulejowskim w niedzielę miał grubość niespełna dwudziestu centymetrów. Takiej tafli, która zdaniem wędkarzy jest bezpieczna, od kilku lat nie było. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie na ogromnym zbiorniku jak okiem sięgnąć widać było mnóstwo sylwetek pochylonych nad przeręblami.

Jeszcze przed trzema tygodniami tafla lodu na zalewie miała zaledwie kilka centymetrów grubości, a już pojawili się na niej pierwsi wędkarze. To tacy ryzykanci, którzy przełożyli urok wyciągnięcia taaakiej ryby nad własne bezpieczeństwo.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty