rzeka m- uspokajają eksperci. W najbliższy weekend spodziewany jest nagły wzrost temperatury i odwilż. - Poziom wody w Pilicy czy Wolbórce na pewno się podniesie, ale nie na tyle żeby powodować podtopienia. Większy problem może być w dorzeczu Odry na zachodzie kraju - mówi hydrolodzy.

W dorzeczu Pilicy, w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej leży spora warstwa śniegu, który w najbliższych dniach zacznie się topić. - Na pewno wody w rzece przybędzie, ale będziemy w stanie wyregulować jej poziom na zalewie. Poza tym temperatura w dzień ma być kilka stopni powyżej zera, w nocy będzie nadal ujemna.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty