sprzatanie mW marcu ma rozpocząć się wielkie zamiatanie ulic powiatowych

Tegoroczna zima wyjątkowo dała nam się we znaki i na drogach zalega mnóstwo śniegu, ale przyjdzie odwilż, biała pokrywa zniknie, a na jezdniach pozostaną tony piasku, które trafiły tam w ramach zimowego utrzymania dróg. Już w marcu na ulice należące do powiatu wyjadą zamiatarki.

Nasz powiatowy samorząd do pozimowego sprzątania dróg przygotował się wyjątkowo wcześnie. Przetarg na mechaniczne omiatanie ulic Zarząd Dróg Powiatowych ogłosił już w grudniu ubiegłego roku, ale jego rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero w minionym tygodniu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty