straz mNa łamach ostatniego numeru TIT pisaliśmy o trudnej sytuacji w Straży Miejskiej. Jak wynika z informacji uzyskanych od strażników, już dzień po ukazaniu się artykułu władze miasta podjęły pewne kroki.

12 lutego zostaliśmy poinformowani przez jednego ze strażników miejskich, że w siedzibie Straży Miejskiej pojawił się Robert Urbański z Wydziału Audytu Wewnętrznego i Kontroli Urzędu Miasta. Fakt ten potwierdziła Joanna Budny, rzeczniczka magistratu. Z przekazanej nam przez nią informacji wynika, że audyt może potrwać nawet tydzień.
Zadaliśmy pytanie - co ma być przedmiotem kontroli i kto będzie mógł w niej uczestniczyć.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty