pastoralki mX Tomaszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek był w tym roku inny niż zawsze, bo ze względu na pandemię koronawirusa przeprowadzono go online. W ten sposób, a nie jak zwykle twarzą w twarz, odbył się też jego finałowy koncert. Wykonania można było oglądać w Internecie.

Festiwal organizuje co roku II LO w Tomaszowie, a nad całością czuwają nauczyciele: Mariola Rychlik i ks. Grzegorz Chirk. Jest on skierowany do dzieci i młodzieży z powiatu tomaszowskiego. Przez koronawirusa nie było tradycyjnych przesłuchań, tylko chętne osoby wysyłały zgłoszenia wraz z nagraniami swoich wystąpień do organizatorów.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty