Łyżwiarstwo szybkie. Już w nadchodzący weekend będzie kolejny krajowy czempionat

W miniony weekend w Tomaszowie odbyły się LXXXVII Mistrzostwa Polski w Wieloboju w łyżwiarstwie szybkim. Złote medale w Arenie Lodowej wywalczyli tomaszowianka Karolina Bosiek i Szymon Palka ze Stoczniowca Gdańsk. Panczenistka Pilicy obroniła tytuł, który po raz pierwszy zdobyła w marcu tego roku, ale na koniec ubiegłego sezonu.

Mistrzostwa w Tomaszowie zgromadziły całą krajową czołówkę, bo to dopiero początek sezonu i wszystkie kadry trenują w Arenie Lodowej. Do rywalizacji przystąpiło prawie pięćdziesięciu panczenistów. Wśród pań faworytką była broniąca tytułu Karolina Bosiek z Pilicy Tomaszów, która przed dwoma tygodniami zdobyła pięć złotych medali mistrzostw Polski na dystansach.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty