W powiecie tomaszowskim nie ma problemu bezrobocia. Praca jest, jednak nie wszyscy chcą pracować. Największą chęcią do podjęcia zatrudnienia wykazuje się młodzież i osoby starsze. Ci, którzy nie chcą pracować, tłumaczą to obawą o swoje zdrowie. Inni chcą dostawać pieniądze za darmo. Powiatowy Urząd Pracy udziela wsparcia lokalnym przedsiębiorcom.

Struktura bezrobocia

Na 31 października w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tomaszowie Mazowieckim  zarejestrowanych było 3731 bezrobotnych. Jest to o 34 osoby mniej w stosunku do września br. Można więc powiedzieć, że bezrobocie w powiecie tomaszowskim utrzymuje się na takim samym poziomie - 7,7%. W całym kraju bezrobotnych jest 6,1% Polaków.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty