W ubiegłym tygodniu w Tomaszowie po raz pierwszy nie odbył się żaden protest w związku zaostrzeniem prawa dotyczącego aborcji. Kolejny planowany jest na piątek 20 listopada. Jego uczestnicy spotkają się pod siedzibą PiS przy ul. P.O.W. 5. Tomaszowska policja kieruje do sądu wnioski o ukaranie osób uczestniczących w poprzednich protestach.

20 listopada o godz. 18.00 odbędzie się protest w związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, który 22 października uznał, że przepis zezwalający na przerwanie ciąży w przypadku poważnych wad płodu jest niezgodny z ustawą zasadniczą. Organizatorzy i uczestnicy protestu jak zwykle spotkają się przy ul. P.O.W 5.
Osoby organizujące protesty nie nazywają siebie "organizatorami". 

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty