Strażacy z KP PSP w Tomaszowie z czujnikami. Od lewej bryg. Marcin Dulas st. asp. Remigiusz Ambrozik m"Wygraj czujnik, wygraj życie" - to tytuł konkursu, który przez ostatnie tygodnie nasza redakcja prowadziła wraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej. Zwycięzcy odebrali już nagrody i mogą czuć się bezpiecznie.

Konkursy, związane z tematyką zagrożenia tlenkiem węgla, prowadzone przez nas wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej, są już tradycją. Organizujemy je od lat i zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty