sosna mInteresującą wystawę związaną nie tylko z przyrodą, ale i zabytkami naszego regionu, można już oglądać w MCK "Za Pilicą" w Białobrzegach. Niestety przez epidemię koronawirusa jej wernisaż nie mógł się odbyć.

Ekspozycja nosi tytuł "Rezerwaty przyrody Spalskiego Parku Krajobrazowego oraz jego otuliny". Autorem prezentowanych na niej zdjęć jest tomaszowianin Zygmunt Dziedziński. - Prezentuję tam wszystkie rezerwaty przyrody w naszym powiecie, takie jak Rezerwat Przyrody Starodrzew Lubochniański, Jeleń czy Niebieskie Źródła - mówi Z. Dziedziński.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty