siatSiatkówka mężczyzn w zawieszeniu. Mecz w Lublinie został odwołany, a kolejny w Tomaszowie pod znakiem zapytania

W związku z pojawieniem się objawów wskazujących na możliwość zakażenia wirusem covid-19, kilku zawodników drużyny seniorów występujących w Tauron 1 lidze zostało odizolowanych od pozostałej części zespołu i członków sztabu szkoleniowego. Zawodnicy z podejrzeniem zakażenia zostali skierowani na testy i oczekujemy na wyniki.Wszystkie procedury związane z covid-19 przez PLS SA zostały wdrożone.

W związku z powyższym najbliższe mecze ligowe zostały odwołane.Na bieżąco będziemy przekazywali informacje dotyczące stanu zdrowia zawodników.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty