Około 2300 testów wykonuje się przez laboratoria w województwie łódzkim w ciągu doby. Są jednak osoby, które uważają, że to wciąż za mało i że trudno się doprosić o zlecenie na wymaz.

Jedna z tomaszowianek obawia się, że przeszła zakażenie koronawirusem, ale nie dostała zlecenia na wymaz. - Na początku miałam gorączkę, bóle mięśniowe i kaszel z dusznościami, ale nie straciłam węchu i smaku. Jak straciłam węch i smak, to spadła mi gorączka, więc nie miałam czterech objawów zakażenia jednocześnie - mówi nam. Izolowała się w domu i teraz czuje się już lepiej, ale uważa, iż powinna mieć możliwość zrobienia testu w ramach NFZ. Zgłosili się do nas także inni czytelnicy, którzy nie dostali takiego zlecenia, a uważają, że mogli się zarazić.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty