kolazPóźno rozpoczęty sezon kolarstwa górskiego MTB powoli zbliża się do końca. Reprezentanci LKK Start Tomaszów w każdy weekend zdobywają nagrody. Dorota Warczyk wygrała w Warszawie, a Karolina Witek była trzecia w Ustroniu.

Road Maraton 2020 to cykl imprez szosowych dla kolarzy, głównie amatorów. W sobotę, 10 października – po czterech seriach – szosowcy zjechali do Ustronia na finałowe rozstrzygnięcie. Do pokonania był podjazd pod Równicę długości 6,5 km z nachyleniem od 4,5 do 9%.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty