znak mNa początku września pisaliśmy o złym oznakowaniu trasy prowadzącej przez Swolszewice Małe na tamę. Po naszym artykule zarządca drogi postawił nowe znaki, które co prawda ograniczają prędkość, ale tylko na bardzo krótkim odcinku.

Po wyjeździe z miasta ul. Nagórzycką kończy się teren zabudowany i zaczyna odcinek drogi prowadzący do tamy... - Na którym na całej długości powinno obowiązywać ograniczenie prędkości - twierdzi kom. Andrzej Mela, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego tomaszowskiej policji.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty