kadeciSiatkówka młodzieżowa w Lechii

Po półrocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, wznowione został rozgrywki o mistrzostwo Polski w siatkówce kadetów. Drużyna Lechii, która w lutym zdobyła wicemistrzostwo Łódzkiego, a następnie wygrała ćwierćfinał w Wałbrzychu, w miniony weekend była organizatorem półfinału. Podopieczni trenera Rafała Strawińskiego pokonali wszystkich rywali i będą rozstawieni w finale krajowego czempionatu.

Tomaszowski półfinałowy turniej miał się odbyć w połowie marca, ale z powodu pandemii koronawirusa sport w Polsce został zamrożony. Teraz siatkówka wróciła do hal na dobre.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty