KRAWCZYKLekkoatletyka – tomaszowianie na mistrzostwach Polski

W miniony weekend w Radomiu odbyły się mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce juniorów młodszych (U18). Udanie startowali w nich reprezentanci Młodzieżowego Klubu Sportowego, a wprost rewelacyjnie spisała się Aleksandra Krawczyk, która zdobyła złoty medal.

Krajowy czempionat juniorów młodszych w lekkiej atletyce przez ostatnie 25 lat rozgrywany był w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich, ale powodu pandemii koronawirusa olimpiada w tym roku została odwołana.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty