prezentmObrady powiatowego samorządu

Nietypowo, bo w środę (23 września), odbyła się dwudziesta siódma w kadencji sesja Rady Powiatu. Były to jedne z krótszych obrad, choć nie brakowało znaczących punktów. Najważniejszą wiadomością jest ta, że powiat ma nową skarbniczkę. O finanse samorządu od przyszłego tygodnia będzie dbać Beata Zysiak, dotychczasowa dyrektorka Zarządu Dróg Powiatowych.

Sesja po kilku miesiącach obrad zdalnych, odbyła się w normalnej formie. Radni spotkali się w sali konferencyjnej Starostwa.Tylko dwie osoby założyły maseczki.

Na początek podjęto uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Przemyskiego w formie dotacji celowej na usuwanie skutków klęski żywiołowej.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty