...podjęła 18 września Rada Gminy w Rzeczycy. Posiedzenie rozpoczęto minutą ciszy po śmierci radnego Krzysztofa Maciejewskiego. Zgodnie z przepisami, władze samorządowe mają czas do grudnia br. na przeprowadzenie wyborów uzupełniających.

Długo debatowano nad projektami trzech "uchwał śmieciowych", przedstawionych przez zastępczynię wójta Iwonę Łuszcz-Krawczyk. Ustalono, że wysokość miesięcznych należności od każdego mieszkańca zostanie naliczona i podana do publicznej wiadomości dopiero po przetargu, wskazującym odbiorcę nieczystości komunalnych, który przystąpi do świadczenia usług od 1 stycznia 2021 r.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty