amberm11-13 września odbył się XIV Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Pilica zachwyca" im. Doroty Ambroziak. Jak co roku zorganizował go Klub Sportowy "Amber". Wzięło w nim udział ponad 200 sympatyków kajakarstwa.

Coroczny spływ to impreza w projekcie Grand Prix Polskiego Związku Kajakowego "Aktywnym być, to dłużej żyć". Spływ zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. I tak też było w tym roku, mimo że - jak przyznają członkowie klubu - impreza nie była mocno reklamowana. Nie przeszkodziło to w tym, żeby zebrać dwustu chętnych.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty