teatrzykm20 września obchodzony jest Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w Przedszkolu nr 7 w piątek, 18 września odbyło się kreatywne czytanie wraz z Oddziałem dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej.

W ramach promocji czytelnictwa dzieci z grup Odkrywców oraz Myślicieli obejrzały i wysłuchały bajki o "Brzydkim kaczątku", przedstawionej w formie teatrzyku kamishibai. Jest to oryginalne połączenie książki ilustrowanej z teatrem. Statyczne obrazy "ożywają" w trakcie snucia opowieści, dopełniając walor literacki przedstawienia.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty