Świetny koncert odbył się w piątek, 18 września w Arenie Lodowej. Tomaszowską (i nie tylko) publiczność na scenie urzekł Kortez, rozpoczynający w naszym mieście swoje tournée w scenerii jesienno-zimowej.

Na koncert Korteza (właśc. Łukasz Federkiewicz) trudno było się dostać - bilety na to wydarzenie rozeszły się w ciągu jednej doby. Kto miał szczęście je kupić, z pewnością nie żałował. Koncert trwał dwie godziny i był udany zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym. Artysta wraz z towarzyszącymi mu muzykami (Krzysiek Domański, Robert Szymański i Tomasz Ziętek) zaprezentował swoje najbardziej znane utwory, takie jak np. "Zostań", Od dawna już wiem czy "Stare drzewa".

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty