Na bieżąco

To, co dla wielu osób jest normalną codziennością, czyli woda w kranie, warunki do kąpieli w łazience czy szczelne okna i ładne ściany, dla niej było marzeniem. Spełniło się dzięki ekipie programu "Nasz nowy dom" oraz własnej determinacji, by wyrwać się z najgorszego. Nam pani Zosia z ul. Smolnej oraz jej rezolutna córka Natalia opowiedziały o swoim dawnym życiu i zmianach na lepsze.

Twardzielki ze Smolnej

W Tomaszowie na ulicy Smolnej, w którą wjeżdża się od ruchliwej ulicy Wysokiej, stoi niewielki mały dom z drewnianymi schodkami i kwiatami wokół. W środku słychać szczekanie psa, który nie jest już zwykłym zwierzakiem, ale psem Atosem z telewizji. Wraz ze swoją panią Zofią i jej 15-letnią córką Natalią wystąpił w znanym programie "Nasz nowy dom", nagrywanym od lat przez Polsat.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty