Na bieżąco

budziliDużo się działo w Skansenie Rzeki Pilicy w niedzielę, 13 września. Placówkę odwiedziła ekipa programu "Budzi się ludzi w Łódzkiem". W TVP 3 można było zobaczyć rozmowy z tomaszowianami, zajmującymi się muzyką, historią czy ceramiką.

Program emitowany był przez dwie godziny na żywo. Przedstawiono w nim m.in. historię i położenie Tomaszowa, jak również eksponaty Skansenu Rzeki Pilicy. Na antenie gościli  przedstawiciele Miejskiego Centrum Kultury, skansenu i Podziemnej Trasy Turystycznej "Groty Nagórzyckie".

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty