Na bieżąco

mapaPostępowania odwoławcze w sprawie decyzji środowiskowej dla budowy drogi ekspresowej nr 74 (od Sulejowa do granic województwa) zostały zawieszone. Sprawa ciągnie się od wielu lat. Znacznie łatwiej i szybciej byłoby poprowadzić tę trasę przez powiat tomaszowski.

 Z 215 kilometrów tej trasy gotowych jest na razie tylko 7 km (na wschodniej obwodnicy Kielc). W najbliższych latach planowana jest budowa kilku odcinków na terenie województwa świętokrzyskiego. Kiedy ta trasa powstanie w woj. łódzkim? Nikt nie potrafi odpowiedzieć.

Przebieg S74 w naszym regionie został ustalony przez Radę Ministrów w 2004 r.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty