Na bieżąco

To była jedna z obietnic wyborczych prezydenta Marcina Witko. Minęły dwa lata i na razie nie została zrealizowana. Nie wiadomo kiedy rower miejski ruszy w Tomaszowie. - Ze względu na epidemię zadanie zostało odsunięte w czasie - tłumaczy Joanna Budny, rzeczniczka prasowa prezydenta miasta.

Były nawet prowadzone analizy finansowe takiego przedsięwzięcia. - W zdecydowanej większości miast zadanie to jest zlecane w trybach przetargowych wyspecjalizowanym podmiotom, które są odpowiedzialne za prowadzenie całego zadania. Najczęściej w ciągu dziewięciu miesięcy w roku - wyjaśnia J. Budny.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty