Na bieżąco

dzik- Podchodzą do samych drzwi. Boimy się wyjść z domu! - mówią mieszkańcy. - Kilka razy zgłaszaliśmy sprawę do administratora budynku, ale nic w tej sprawie nie zrobili. Jesteśmy starszymi ludźmi, sami ich nie przegonimy - dodają.

Przy Radomskiej 20 stoi budynek administrowany przez TTBS. Mieszkają tam cztery rodziny. Wokół drzewa, zarośla i podmokłe tereny, które upodobały sobie dziki.

Nie dokarmialiśmy ich. Same przyszły. Już nikogo się nie boją. Kiedyś żona otwiera drzwi, a tam locha z młodymi. Ruszyła na nią.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty