Na bieżąco

bunkier m- mówi Bogdan Kącki, wójt gminy Inowłódz. Trasa turystyczna stworzona przez Juliusza Szymańskiego stała się jedną z największych atrakcji w regionie i w całym kraju. W minioną niedzielę, 13 września na jej 15-lecie przyjechało ponad tysiąc osób.

Nie spodziewałem się takiego zainteresowania, aż łza zakręciła mi się w oku. Zaczynaliśmy od zera. Cieszę się, że udało nam się stworzyć tak popularne miejsce - mówi J. Szymański.

Poniemieckie kompleksy to unikaty z czasów II wojny światowej. Ich budowę (zarówno w Konewce, jak i Jeleniu) rozpoczęto w 1940 r. Pracowało przy nich 3 tys. osób.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty