Na bieżąco

Sinice atakują! Toksyczne związki skaziły wodę w zalewie. Zielona jest też Pilica. Na brzegach gromadzi się śmierdzący osad. PGW Wody Polskie mają pieniądze na modernizację zbiornika, ale nie na jego oczyszczenie.

W tym roku woda w zalewie była czysta wyjątkowo długo. Praktycznie przez całe wakacje. Nawet upały nie spowodowały rozwoju sinic. Ruszyły dopiero w ostatnich dniach. Turyści, którzy w miniony (bardzo ciepły) weekend przyjechali nad zbiornik, byli rozczarowani. - Smród jest taki, że trudno wysiedzieć na plaży. O kąpieli nie ma mowy - mówi jeden z nich.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty