Na bieżąco

Ministerstwo Zdrowia zaleca szczepienia przeciwko grypie, żeby chronić się przed groźnymi powikłaniami. Sęk w tym, że ludzie nie mają czym się szczepić. Chodzą od apteki do apteki i odsyłani są z kwitkiem, bo szczepionek nie ma albo jest ich znacznie mniej niż potrzeba.

Chodził i szukał

Pan Jan*, nasz czytelnik, jest po 75. roku życia, więc szczepionkę na grypę miał dostać za darmo. W związku z tym, że od dawna choruje na serce i dokuczają mu także inne schorzenia, nie jest to jego pierwsze szczepienie. - Szczepię się od kilku lat, bo wiem, że jestem w grupie ryzyka, a grypa może mieć bardzo ciężkie powikłania. W tym roku jeszcze bardziej mi zależało, bo jest przecież pandemia, a słyszałem, że osoby, które się zaszczepią, mogą być bardziej odporne na zakażenie koronawirusem - powiedział nam mężczyzna.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty