Na bieżąco

pilica m26 maja ujawniłem olbrzymie wysypisko odpadów. Śmieci zalegające nad Pilicą w niedalekiej odległości od ujęcia wody, zdaniem specjalistów, mogą zagrażać środowisku i wodom gruntowym. Urzędnicy Urzędu Miasta przez blisko 4 miesiące nie potrafią zająć się tym problemem?

Komenda Powiatowa Policji prowadziła w tej sprawie czynności wyjaśniające od 27 maja. Mimo że na terenach zielonych wzdłuż Pilicy znajdowały się tony różnego rodzaju śmieci, tomaszowska policja uznała że to zwykłe wykroczenie polegające na zaśmiecaniu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty