Na bieżąco

cmentarzOstatnie ciepłe dni lata zachęcają do porządków przy grobach bliskich. Mieszkańcy narzekają, że na cmentarzu miejskim brakuje alejki do furtki, którą wchodzi się od strony Dąbrowy.

Na nekropolii przy ul. Dąbrowskiej spotkaliśmy osoby, które czyściły pomniki i odgarniały liście z nagrobnych płyt. Panie, z którymi rozmawialiśmy, zauważają, że brakuje przedłużenia alei, biegnącej wzdłuż ul. Dąbrowskiej, pierwszej od ogrodzenia. W pewnym momencie się kończy, a raczej kończy się jej wyłożenie chodnikiem.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty