Na bieżąco

Na rondzie Lecha i Marii Kaczyńskich nietrzeźwy kierowca renaulta spowodował minikarambol. Natomiast u zbiegu ulic Legionów i Ogrodowej mężczyzna kierujący fiatem (bez uprawnień) wjechał w hondę, która dachowała.

Na podwójnym gazie

W środę, 2 września około godz. 6.00 25-latek kierujący renaultem podróżował ul. Warszawską (w kierunku trasy S8). Przed rodem L. i M. Kaczyńskich utworzył się korek.  Kierujący nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał w tył poprzedzającego go fiata, a ten uderzył w toyotę. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

 

Okazało się, że sprawca zdarzenia nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. W dodatku był pijany. Wydmuchał 0,6 promila. 25-latek został ukarany mandatem w wysokości 500 zł za spowodowanie zdarzenia. Odpowie też przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości. Za takie przestępstwo grozi do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty