Na bieżąco

43-latek bez prawa jazdy jednego dnia jeździł po pijanemu fiatem, a następnego (również w stanie nietrzeźwości) quadem. W obu przypadkach zatrzymali go przejezdni kierowcy.

Wszystko działo się w Wiadernie. 5 września mężczyzna szarżował fiatem. Kiedy się zatrzymał i próbował wysiąść, podbiegła do niego kobieta, zabrała mu kluczyki i zadzwoniła na policję. Kierowca próbował uciekać, ale odważna pani szła za nim dopóki nie przyjechali funkcjonariusze. Okazało się, że 43-latek miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W dodatku nie miał prawa jazdy. Uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi stracił na drodze sądowej. 

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty