Na bieżąco

amber6 września przy Powiatowym Centrum Animacji Społecznej odbyły się zabawy i konkursy dla dzieci zorganizowane przez Klub Sportowy "Amber". Impreza zorganizowana przy współpracy Ministerstwa Sportu i Polskiego Związku Kajakarstwa cieszyła się sporym zainteresowaniem zarówno rodziców jak i dzieci. Na miłośników kajakarstwa czeka kolejna impreza. Ogólnopolski spływ kajakowy "Pilica zachwyca".

Rodzice, którzy przyszli z dziećmi, chwalili organizatorówzwracając uwagę na sytuację klubu, który od lat rozwijał turystykę kajakową w naszym mieście. - Bardzo fajna impreza. Lubimy z synem chodzić na kajaki.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty